SimpleSAMLphp 1.15 - en to cs translation catalogue (135 entries)

en: {core:frontpage:link_phpinfo}
cs: PHP info

en: {core:no_state:report_text}
cs: Pokud problém přetrvává, můžete ho nahlásit správci.

en: {core:no_state:cause_backforward}
cs: Použitím tlačítek zpět a vpřed ve webvém prohlížeči.

en: {core:no_metadata:not_found_for}
cs: Nebyla nalezena metadata pro entitu:

en: {core:frontpage:link_shib13example}
cs: Shibboleth 1.3 SP ukázka - testovací přihlášení pomocí vaší Shib IdP

en: {core:no_state:suggestions}
cs: Návrhy pro vyřešení tohoto problému:

en: {core:frontpage:login_as_admin}
cs: Příhlásit se jako administrátor

en: {core:short_sso_interval:warning}
cs: Zjistili jsme, že uběhlo pouze pár sekund od Vašeho minulého priřhlášení pomocí service providera a proto předpokládáme, že nastala chyba v tom SP.

en: {core:frontpage:link_doc_sp}
cs: Použití SimpleSAMLphp jako SP

en: {core:frontpage:link_meta_saml2sphosted}
cs: Metada lookálního (hosted) SAML 2.0 poskytovatele služby (SP) (automaticky generované)

en: {core:frontpage:link_openidprovider}
cs: Stránka OpenID poskytovatele - alfa version (testovací kód)

en: {core:frontpage:link_doc_install}
cs: Instalace SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:link_diagnostics}
cs: Diagnoza jména počítače, portu a protokolu

en: {core:no_state:suggestion_goback}
cs: Jít zpět na předchozí stránku a zkusit znovu.

en: {core:no_state:causes}
cs: Tato chyba může být způsobená:

en: {core:frontpage:link_meta_saml2idphosted}
cs: Metada lookálního (hosted) SAML 2.0 poskytovatele identity (IdP) (automaticky generované)

en: {core:frontpage:optional}
cs: Volitelné

en: {core:frontpage:link_meta_shib13sphosted}
cs: Metada lookálního (hosted) Shibboleth 1.3 poskytovatele služby (SP) (automaticky generované)

en: {core:frontpage:doc_header}
cs: Dokumentace

en: {core:frontpage:link_doc_advanced}
cs: SimpleSAMLphp nadstandartní vlastnosti

en: {core:frontpage:required_ldap}
cs: Požadováno pro LDAP

en: {core:frontpage:authtest}
cs: Otestovat nakonfigurované autentizační zdroje

en: {core:frontpage:link_meta_overview}
cs: Přehled metadat vaší instalace a jejich diagnóza.

en: {core:frontpage:configuration}
cs: Konfigurace

en: {core:frontpage:welcome}
cs: Vítejte

en: {core:frontpage:link_doc_shibsp}
cs: Konfigurace Shibboleth 1.3 SP pro práci s SimpleSAMLphp IdP

en: {core:no_state:header}
cs: Stavová informace ztracena

en: {core:frontpage:metadata_header}
cs: Metadata

en: {core:frontpage:link_doc_maintenance}
cs: SimpleSAMLphp udržba a konfigurace

en: {core:frontpage:link_configcheck}
cs: Test konfigurace SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:page_title}
cs: Instalační stránka SimpleSAMLphp

en: {core:no_cookie:header}
cs: Chybějící cookie

en: {core:frontpage:warnings}
cs: Varování

en: {core:frontpage:link_xmlconvert}
cs: Konverze XML metadat do simpleSAMLPHP

en: {core:frontpage:link_cleardiscochoices}
cs: Zapomenout moje volby poskytovatelů identit a výběru poskytovatelů identit

en: {core:frontpage:loggedin_as_admin}
cs: Jste přihlášen jako administrator

en: {core:frontpage:auth}
cs: Autentizace

en: {core:no_metadata:suggestion_user_link}
cs: Pokud jste uživatel, který obdržel chybu po následování odkazu na webové stránce, měli byste o této chybě informovat vlastníka této stránky.

en: {core:no_state:description}
cs: Nebylo možné najít stavovou informaci pro současný požadavek.

en: {core:frontpage:show_metadata}
cs: Zobraz metadata

en: {core:no_state:suggestion_closebrowser}
cs: Zavřít webový prohlížeč a zkusit znovu.

en: {core:short_sso_interval:warning_header}
cs: Příliš krátký interval mezi událostmi jednoho prihlášení.

en: {core:frontpage:intro}
cs: <strong>Blahopřejeme</strong>, máte správně nainstalovan SimpleSAMLphp. Toto je startovací stránka vaší instalace, kde najde linky na testovací ukázky, diagnostiku, metadata a relevantní literaturu.

en: {core:no_metadata:header}
cs: Metadata nebyla nalezena

en: {core:frontpage:link_meta_shib13idphosted}
cs: Metada lookálního (hosted) Shibboleth 1.3 poskytovatele služby (IdP) (automaticky generované)

en: {core:frontpage:required}
cs: Požadováno

en: {core:no_metadata:config_problem}
cs: Toto je pravděpodobně konfigurační problém na straně poskytovatele služby nebo poskytovatele identity.

en: {core:frontpage:warnings_suhosin_url_length}
cs: Délka parametrů dotazu je limitována rozšířením PHP Suhosin. Prosím, zvyšte parametr suhosin.get.max_value_length alespoň na 2048 bajtů.

en: {core:frontpage:warnings_https}
cs: <strong>Nepoužíváte HTTPS</strong> - šivrovanou komunikaci s uživatelem. HTTP je vhodné jen k testovacím účelům, pro produkční účely použijte HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Čtete více o údržbě SimpleSAMLphp</a> ]

en: {core:frontpage:federation}
cs: Federace

en: {core:frontpage:required_radius}
cs: Požadováno pro Radius

en: {core:no_state:cause_openbrowser}
cs: Otevřením webového prohlížeče se záložkami z předchozího sezení.

en: {core:frontpage:checkphp}
cs: Test vaší PHP instalace

en: {core:frontpage:link_doc_idp}
cs: Použití SimpleSAMLphp jako IdP

en: {core:no_state:report_header}
cs: Nahlásit tuto chybu

en: {core:frontpage:link_saml2example}
cs: SAML 2.0 SP úkázka - testovací přihlášení pomocí vaší IdP

en: {core:no_state:cause_nocookie}
cs: Ve webovém prohlížeči mohou být zakázány cookies.

en: {core:frontpage:about_header}
cs: O aplikaci SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:about_text}
cs: Tato vlastnost SimpleSAMLphp je velmi pěkná, kde se o ní mohu dočíst více? Další informace o SimpleSAMLphp získáte <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">na blogu Feide RnD</a> na <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: {core:no_metadata:suggestion_developer}
cs: Pokud jste vývojář nasazující řešení jednotného přihlašování, máte problém s konfigurací metadat. Ověřte, zda jsou metadata nakonfigurována správně jak u poskytovatele identity tak u poskytovatele služby.

en: {core:no_cookie:retry}
cs: Opakujte

en: {core:frontpage:useful_links_header}
cs: Linky pro vaši instalaci

en: {core:frontpage:metadata}
cs: Metadata

en: {core:frontpage:recommended}
cs: Doporučené

en: {core:frontpage:link_doc_googleapps}
cs: SimpleSAMLphp jako IdP pro Google Apps for Education

en: {core:frontpage:tools}
cs: Nástroje

en: {core:short_sso_interval:retry}
cs: Přihlašte se znovu.

en: {core:no_cookie:description}
cs: Váš internetový prohlížeč má zřejmě vypnutou podporu cookies. Prosíme, zkontrolujte nastavení cookies ve vašem prohlížeči a zkuste znovu.

en: {core:frontpage:deprecated}
cs: Zastaralé

en: You are logged in as administrator
cs: Jste přihlášen jako administrator

en: Go back to the previous page and try again.
cs: Jít zpět na předchozí stránku a zkusit znovu.

en: If this problem persists, you can report it to the system administrators.
cs: Pokud problém přetrvává, můžete ho nahlásit správci.

en: Welcome
cs: Vítejte

en: SimpleSAMLphp configuration check
cs: Test konfigurace SimpleSAMLphp

en: Metadata overview for your installation. Diagnose your metadata files
cs: Přehled metadat vaší instalace a jejich diagnóza.

en: XML to SimpleSAMLphp metadata converter
cs: Konverze XML metadat do simpleSAMLPHP

en: Required
cs: Požadováno

en: Warnings
cs: Varování

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Hosted Shibboleth 1.3 Service Provider Metadata (automatically generated)
cs: Metada lookálního (hosted) Shibboleth 1.3 poskytovatele služby (SP) (automaticky generované)

en: About SimpleSAMLphp
cs: O aplikaci SimpleSAMLphp

en: Hosted SAML 2.0 Service Provider Metadata (automatically generated)
cs: Metada lookálního (hosted) SAML 2.0 poskytovatele služby (SP) (automaticky generované)

en: Retry login
cs: Přihlašte se znovu.

en: Required for LDAP
cs: Požadováno pro LDAP

en: Close the web browser, and try again.
cs: Zavřít webový prohlížeč a zkusit znovu.

en: Federation
cs: Federace

en: We were unable to locate the state information for the current request.
cs: Nebylo možné najít stavovou informaci pro současný požadavek.

en: Delete my choices of IdP in the IdP discovery services
cs: Zapomenout moje volby poskytovatelů identit a výběru poskytovatelů identit

en: This is most likely a configuration problem on either the service provider or identity provider.
cs: Toto je pravděpodobně konfigurační problém na straně poskytovatele služby nebo poskytovatele identity.

en: Configure Shibboleth 1.3 SP to work with SimpleSAMLphp IdP
cs: Konfigurace Shibboleth 1.3 SP pro práci s SimpleSAMLphp IdP

en: Using the back and forward buttons in the web browser.
cs: Použitím tlačítek zpět a vpřed ve webvém prohlížeči.

en: Metadata not found
cs: Metadata nebyla nalezena

en: Missing cookie
cs: Chybějící cookie

en: Cookies may be disabled in the web browser.
cs: Ve webovém prohlížeči mohou být zakázány cookies.

en: Opened the web browser with tabs saved from the previous session.
cs: Otevřením webového prohlížeče se záložkami z předchozího sezení.

en: Tools
cs: Nástroje

en: Test configured authentication sources
cs: Otestovat nakonfigurované autentizační zdroje

en: You appear to have disabled cookies in your browser. Please check the settings in your browser, and try again.
cs: Váš internetový prohlížeč má zřejmě vypnutou podporu cookies. Prosíme, zkontrolujte nastavení cookies ve vašem prohlížeči a zkuste znovu.

en: Installing SimpleSAMLphp
cs: Instalace SimpleSAMLphp

en: Deprecated
cs: Zastaralé

en: <strong>Congratulations</strong>, you have successfully installed SimpleSAMLphp. This is the start page of your installation, where you will find links to test examples, diagnostics, metadata and even links to relevant documentation.
cs: <strong>Blahopřejeme</strong>, máte správně nainstalovan SimpleSAMLphp. Toto je startovací stránka vaší instalace, kde najde linky na testovací ukázky, diagnostiku, metadata a relevantní literaturu.

en: This error may be caused by:
cs: Tato chyba může být způsobená:

en: <strong>You are not using HTTPS</strong> - encrypted communication with the user. HTTP works fine for test purposes, but in a production environment, you should use HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Read more about SimpleSAMLphp maintenance</a> ]
cs: <strong>Nepoužíváte HTTPS</strong> - šivrovanou komunikaci s uživatelem. HTTP je vhodné jen k testovacím účelům, pro produkční účely použijte HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Čtete více o údržbě SimpleSAMLphp</a> ]

en: Retry
cs: Opakujte

en: SimpleSAMLphp Maintenance and Configuration
cs: SimpleSAMLphp udržba a konfigurace

en: Diagnostics on hostname, port and protocol
cs: Diagnoza jména počítače, portu a protokolu

en: If you are an user who received this error after following a link on a site, you should report this error to the owner of that site.
cs: Pokud jste uživatel, který obdržel chybu po následování odkazu na webové stránce, měli byste o této chybě informovat vlastníka této stránky.

en: Using SimpleSAMLphp as an Identity Provider
cs: Použití SimpleSAMLphp jako IdP

en: Optional
cs: Volitelné

en: Suggestions for resolving this problem:
cs: Návrhy pro vyřešení tohoto problému:

en: This SimpleSAMLphp thing is pretty cool, where can I read more about it? You can find more information about it at the <a href="https://simplesamlphp.org/">SimpleSAMLphp web page </a> over at <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.
cs: Tato vlastnost SimpleSAMLphp je velmi pěkná, kde se o ní mohu dočíst více? Další informace o SimpleSAMLphp získáte <a href="http://rnd.feide.no/simplesamlphp">na blogu Feide RnD</a> na <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: Shibboleth 1.3 SP example - test logging in through your Shib IdP
cs: Shibboleth 1.3 SP ukázka - testovací přihlášení pomocí vaší Shib IdP

en: Authentication
cs: Autentizace

en: SimpleSAMLphp installation page
cs: Instalační stránka SimpleSAMLphp

en: Show metadata
cs: Zobraz metadata

en: SimpleSAMLphp as an IdP for Google Apps for Education
cs: SimpleSAMLphp jako IdP pro Google Apps for Education

en: State information lost
cs: Stavová informace ztracena

en: Hosted SAML 2.0 Identity Provider Metadata (automatically generated)
cs: Metada lookálního (hosted) SAML 2.0 poskytovatele identity (IdP) (automaticky generované)

en: OpenID Provider site - Alpha version (test code)
cs: Stránka OpenID poskytovatele - alfa version (testovací kód)

en: Required for Radius
cs: Požadováno pro Radius

en: We were unable to locate the metadata for the entity:
cs: Nebyla nalezena metadata pro entitu:

en: SAML 2.0 SP example - test logging in through your IdP
cs: SAML 2.0 SP úkázka - testovací přihlášení pomocí vaší IdP

en: Using SimpleSAMLphp as a Service Provider
cs: Použití SimpleSAMLphp jako SP

en: We have detected that there is only a few seconds since you last authenticated with this service provider, and therefore assume that there is a problem with this SP.
cs: Zjistili jsme, že uběhlo pouze pár sekund od Vašeho minulého priřhlášení pomocí service providera a proto předpokládáme, že nastala chyba v tom SP.

en: Recommended
cs: Doporučené

en: If you are a developer who is deploying a single sign-on solution, you have a problem with the metadata configuration. Verify that metadata is configured correctly on both the identity provider and service provider.
cs: Pokud jste vývojář nasazující řešení jednotného přihlašování, máte problém s konfigurací metadat. Ověřte, zda jsou metadata nakonfigurována správně jak u poskytovatele identity tak u poskytovatele služby.

en: SimpleSAMLphp Advanced Features
cs: SimpleSAMLphp nadstandartní vlastnosti

en: Too short interval between single sign on events.
cs: Příliš krátký interval mezi událostmi jednoho prihlášení.

en: Checking your PHP installation
cs: Test vaší PHP instalace

en: The length of query parameters is limited by the PHP Suhosin extension. Please increase the suhosin.get.max_value_length option to at least 2048 bytes.
cs: Délka parametrů dotazu je limitována rozšířením PHP Suhosin. Prosím, zvyšte parametr suhosin.get.max_value_length alespoň na 2048 bajtů.

en: Useful links for your installation
cs: Linky pro vaši instalaci

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Hosted Shibboleth 1.3 Identity Provider Metadata (automatically generated)
cs: Metada lookálního (hosted) Shibboleth 1.3 poskytovatele služby (IdP) (automaticky generované)

en: Login as administrator
cs: Příhlásit se jako administrátor

en: Report this error
cs: Nahlásit tuto chybu
