SimpleSAMLphp 1.15 - en to af translation catalogue (22 entries)

en: {core:no_metadata:not_found_for}
af: Ons was nie in staat om die metadata vir die entiteit op te spoor nie:

en: {core:short_sso_interval:warning}
af: Ons het ontdek dat daar slegs 'n paar sekondes was sedert jy laas geverifieer het met die diensverskaffer en neem dus aan dat daar 'n probleem is met hierdie SP.

en: {core:no_cookie:header}
af: Verlore cookie

en: {core:no_metadata:suggestion_user_link}
af: As jy 'n gebruiker is wat na aanleiding van 'n skakel op 'n webwerf hierdie fout ontvang het, moet jy hierdie fout aan die eienaar van die webwerf aan stuur.

en: {core:short_sso_interval:warning_header}
af: Te kort interval tussen enkel aanmeldings(single sign on) op die gebeure.

en: {core:no_metadata:header}
af: Metadata nie gevind nie

en: {core:no_metadata:config_problem}
af: Dié is waarskynlik 'n probleem met die konfigurasie by die diensverskaffer óf die identiteit verskaffer.

en: {core:no_metadata:suggestion_developer}
af: As jy 'n programmeerder is wat die 'single sign-on' oplossing implementeer, het jy 'n probleem met die metadata opset. Bevestig dat die metadata korrek ingestel is op beide die identiteit verskaffer en diensverskaffer.

en: {core:no_cookie:retry}
af: Probeer weer

en: {core:short_sso_interval:retry}
af: Probeer weer aanmeld

en: {core:no_cookie:description}
af: Dit blyk dat jy cookies in jou webblaaier af geskakel het. Gaan asseblief die stellings in jou webblaaier na en probeer weer.

en: Retry login
af: Probeer weer aanmeld

en: This is most likely a configuration problem on either the service provider or identity provider.
af: Dié is waarskynlik 'n probleem met die konfigurasie by die diensverskaffer óf die identiteit verskaffer.

en: Metadata not found
af: Metadata nie gevind nie

en: Missing cookie
af: Verlore cookie

en: You appear to have disabled cookies in your browser. Please check the settings in your browser, and try again.
af: Dit blyk dat jy cookies in jou webblaaier af geskakel het. Gaan asseblief die stellings in jou webblaaier na en probeer weer.

en: Retry
af: Probeer weer

en: If you are an user who received this error after following a link on a site, you should report this error to the owner of that site.
af: As jy 'n gebruiker is wat na aanleiding van 'n skakel op 'n webwerf hierdie fout ontvang het, moet jy hierdie fout aan die eienaar van die webwerf aan stuur.

en: We were unable to locate the metadata for the entity:
af: Ons was nie in staat om die metadata vir die entiteit op te spoor nie:

en: We have detected that there is only a few seconds since you last authenticated with this service provider, and therefore assume that there is a problem with this SP.
af: Ons het ontdek dat daar slegs 'n paar sekondes was sedert jy laas geverifieer het met die diensverskaffer en neem dus aan dat daar 'n probleem is met hierdie SP.

en: If you are a developer who is deploying a single sign-on solution, you have a problem with the metadata configuration. Verify that metadata is configured correctly on both the identity provider and service provider.
af: As jy 'n programmeerder is wat die 'single sign-on' oplossing implementeer, het jy 'n probleem met die metadata opset. Bevestig dat die metadata korrek ingestel is op beide die identiteit verskaffer en diensverskaffer.

en: Too short interval between single sign on events.
af: Te kort interval tussen enkel aanmeldings(single sign on) op die gebeure.
